سفارش آگهی


 
بیمار حامی در چارچوب اهداف ویژه این سامانه، بخشی از شبکه وسیع اطلاع رسانی خود را در اختیار بیمار،خانواده، متخصصان و سایر کاربران

قرار داده تا با ثبت آگهی بتوانند کالاها و خدمات مورد نیازشان را از منابع معتبر درخواست یا معرفی نمایند.
 
در این سامانه  چندین جایگاه

برای ثبت آگهی و تبلیغ وجود دارد  که به صورت پیش فرض در تصاویر زیر قابل مشاهده است و آگهی دهندگان به راحتی می توانند در مورد

جایگاه مورد نظرشان تصمیم گیری کرده و
فرم درخواست آگهی را تکمیل و ارسال نمایند

 
 
 
جایگاه ۱ - در صفحه اصلی قابل مشاهده برای بیماران و سایر کاربران است
 
جایگاه ۲ - در پایین صفحات فروشگاه قابل مشاهده برای بیماران و سایر کاربران است
 
جایگاه ۳ - در پایین تمام صفحات قابل مشاهده برای بیماران و سایر کاربران استآگهی برای بیماران  عضو بیمارحامی رایگان است
 
سایر کاربران جهت هماهنگی و اعلام درخواست خود می توانند به شماره  ۰۹۱۲۵۹۳۰۷۸۵ پیام ارسال کرده و یا با آدرس ایمیل

info@bimarhami.com و bimarhami@gmail.com مکاتبه کنند  ( ذکر نام و نام خانوادگی ، نام سازمان  و شماره تماس ضروری است)
 

 

 جایگاه انتخابی      تعرفه         واریز مبلغ  پرداخت آنلاین  کارت به کارت
جایگاه ۱ - صفحه اصلی
یک ماه

[
۲۹۳ ⨯۴۱۰]
 
   ۳/۱۰۰/۰۰۰ تومان   رزرو : ۱/۵۵۰/۰۰۰ تومان
تسویه : ۱/۵۵۰/۰۰۰ تومان
 جایگاه ۱ -  صفحه اصلی
پانزده روز


[۲۹۳ ⨯۴۱۰] 
۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان رزرو : ۱/۱۵۰/۰۰۰ تومان
تسویه : ۱/۱۵۰/۰۰۰ تومان
جایگاه ۲ -  صفحه فروش
یک ماه

[
۹۵۰ ⨯۱۲۰]
 
۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان رزرو : ۱/۱۵۰/۰۰۰ تومان
تسویه : ۱/۱۵۰/۰۰۰ تومان
جایگاه ۳ - تمام صفحات
یک ماه

[۲۹۰ ⨯۹۰]


 
۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان رزرو : ۶۵۰/۰۰۰ تومان
تسویه : ۶۵۰/۰۰۰ تومانقوانین و مقررات
 

سفارش آگهی و تبلیغات در این سامانه به معنای آگاه بودن و  پذیرفتن کامل  شرایط و قوانین بیمار حامی از سوی کاربر تلقی می گردد.سفارش دهندگان می بایست فرمهای مربوطه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل و ارسال نمایند، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل پیگیری نخواهد بود.

پذیرش آگهی و تبلیغات در این سامانه به صورت گزینشی و بر اساس تعرفه های مصوب صورت می گیرد. برای دستیابی به نتیجه مطلوب، طراحی گرافیکی آگهی و تبلیغ مطابق با قالب گرافیکی سامانه و توسط گرافیست های بیمار حامی انجام می شود.

هزینه ثبت آگهی و تبلیغات مبتنی بر انصاف بوده و برای هر کاربر، در هر گوشه‏‌ای از کشور یکسان و شفاف می باشد. کاربران می توانند پنل تعرفه ها  را در این صفحه مشاهده نمایند.  با توجه به پایبندی بیمار حامی به قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختی آگهی تعلق و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.پرداخت هزینه به دو صورت آنلاین و کارت به کارت امکانپذیر است

لغو سفارش آگهی و تبلیغات می بایست تا ۲۴ ساعت بعد از رزرو جایگاه آگهی و قبل از پردازش توسط کارشناس سامانه، اعلام گردد؛ در اینصورت کل وجه واریزی، به آگهی دهنده مسترد خواهد شد؛ پس از شروع فرایند پردازش آگهی و تبلیغات، لغو درخواست با کسر ۳۰ درصد از مبلغ رزرو انجام می شود. 

مسئولیت حقوقی آگهی و تبلیغات ارائه شده در این سامانه بر عهده سفارش دهنده (فرد یا سازمان) بوده و بیمار حامی در حدود مفاد توافقنامه تنظیم شده دارای حقوق و مسئولیت می باشد.  

سفارش دهنده می‌پذیرد که در تبلیغ کالا، محصول و خدمات خود مرتکب فعل یا ترک فعلی که سبب گمراه شدن و یا فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت گردد، نمی‌شود. تبلیغ درخواستی طبق ضوابط بیمار حامی، پردازش و در صورت لزوم پس از توافق باسفارش دهنده اصلاح گردد. کالا، محصول و خدمات تبلیغ شده، سلامتی افراد جامعه به ویژه بیماران و خانواده ها را به خطر نمی اندازد. تبلیغات به نحوی ارائه شود که بازدید کنندگان و کاربران بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا، محصول و خدمات را درک نماید.  هویت افراد، سازمان یا مراکزی که تبلیغ به نفع آن ارائه شده است، روشن و صریح قید گردد. تعرفه خدمات یا قیمت محصولاتی که در بیمار حامی آگهی شده اند مطابق با قیمت‌‏هایی است که توسط تولید‏کننده و یا نماینده رسمی توزیع آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است. 

بیمار حامی می پذیرد که در راستای ارائه تمامی تعهدات خود طبق توافقنامه تنظیم شده، به طور جدی تلاش نماید ولی حق تأخیر یا فسخ در شرایطی مانند نقص یا عدم کارکرد سامانه ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مخابراتی، اینترنتی، کامپیوتری و غیره باشد را برای خود محفوظ می دارد.